Za Vaši zpětnou vazbu budu ráda. Pozitivní reakce potvrzují, že odvádím svoji práci zodpovědně. A ty negativní mi ukáží, co bych měla změnit a zlepšit.

Děkuji

Komentáře

 1. 6. 11. 2022 10:00:17
  Miroslava Š.
  Poděkování za špičkově odvedenou práci

  Chtěla bych tímto poděkovat JUDr. Kláře Žejdlové za vysoce profesionální služby. Oceňuji zejména preciznost a špičkovou kvalitu odvedené práce. Paní doktorka dokázala komplexně vyjednat a ohlídat celý obchod od začátku až do konce. Zajistila ověřený překlad smluv a dalších dokumentů a dokázala zkoordinovat komunikaci se všemi obchodními stranami, na všech úrovních. I přes obtížnost situace a časovou tíseň dokázala získat včas veškeré potřebné dokumenty a doslova pracovala ve dne, v noci, aby včas zajistila řádný překlad a odbornou právní pomoc. Sama upozornila na právní úskalí smlouvy, navrhla jejich optimální řešení s ohledem na tamní legislativu a vyjednala podmínky s protistranou ve prospěch klienta. Poprvé v životě jsem cítila, že se mohu na práci právníka a tlumočníka opravdu spolehnout!

  • 9. 11. 2022 11:33:00
   Klára Žejdlová
   Děkuji

   Děkuji mnohokrát. Přiznám se, že to byl jeden z nejnáročnějších úkolů, chvílemi jsem ani nedoufala, že se podaří vše dotáhnout do konce a smlouvu nakonec podepsat. Ale je to i důkaz toho, že i s velkými developery je možné vyjednávat a dohodnout pro klienta výhodnější podmínky. Hlavní je nenechat se zastrašit tvrzením, že "všichni ostatní klienti smlouvu v tomto znění podepsali, udělejte to taky".

Přidat komentář
Kontrolní kód

   

  Italy icon  česky  Slovakia icon    Ambasciata d'Italia